+38 (093)  990-30-70

Новости

Королевский бал у Вас дома

Si për të gjetur një vajzë për një orë. Si të hiqni një vajzë? Ku dhe si është bërë e drejtë

  1. Rikthim kundër

Të paktën një herë në jetën e tyre, të rinjtë e vetmuar menduan se ku mund të merrnin një vajzë për një kohë interesante. Tani ka disa metoda të marrjes, të cilat ndryshojnë nga njëra-tjetra në kohë dhe kosto.

Nëse keni nevojë të hiqni vajzën për natën, atëherë ju rekomandojmë që të njiheni me opsionet e mëposhtme të kërkimit për kohë të lirë sensual.

Në ditët e sotme, kërkimi i vajzave përmes vendeve të takimeve është shumë popullor. Kjo metodë ju lejon të para-vlerësoni pamjen e objektit që do të hiqet. Për ta realizuar atë, duhet të regjistroheni në burim dhe të tregoni për çfarë qëllimi kërkoni një shok. Pas kësaj, sistemi automatik i kërkimit do të zgjedhë për ju disa kandidatë. Në këtë rast, është e mundur të pajtohesh me vajzën rreth kohës së shpenzimit edhe për një orë, por të gjitha këto pika duhet të diskutohen para mbledhjes.

Gjithashtu tani ka raporte që pikapery hoqi shumë vajza me të rrjeteve sociale . Kjo metodë është e mirë sepse shumica dërrmuese e të rinjve kanë faqen e tyre në rrjetet sociale. Në këtë drejtim, audienca të arrijë për marrje është thjesht mbresëlënëse.

Megjithatë, në megacities, dhe në veçanti në Moskë, klubet e natës dhe disko janë ende vendi më i popullarizuar për të shkuar. Kjo metodë e kërkimit ka të mirat dhe të këqijat e saj. Avantazhet e saj janë fakti që vajzat shkojnë atje tashmë të ngarkuar në marrje. Ka një rast kur, pa pritur iniciativën nga një gjysmë e fortë e njerëzimit, vajzat nxorrën një djalë në një ngjarje të ngjashme dhe patën një natë argëtimi.

Rikthim kundër


Dhe tani për jo aq të këndshëm
Dhe tani për jo aq të këndshëm. Për fat të keq, ka shumë më pak pretendentë për klubet në klube se sa në faqet e takimeve, prandaj gjetja e kandidatit të duhur do të jetë shumë më e vështirë. Përveç kësaj, kur promovoni një vajzë që të kaloni kohë së bashku, ndoshta ju duhet të shpenzoni para për ushqim dhe një rezultat pozitiv në këtë rast nuk është aspak i garantuar. Megjithatë, nuk ka nevojë të dëshpëruar për shkak të zjarrvënies bezdisshëm - të jetë këmbëngulës, dhe ju duhet të ngjitni bukurinë për natën!

Megjithatë, bie në mend artistët të mos humbasë mundësinë për të xhiruar një vajzë në rrugë. Në shumë qytete patriarkale, duke përfshirë edhe në Minsk, ka vende të veçanta ku ju nuk mund të lodheni veçanërisht për të hequr një vajzë për një kalim kohe intime.


Sidoqoftë, përkufizimi i saktë i një vendi për një marrje është vetëm gjysma e betejës Sidoqoftë, përkufizimi i saktë i një vendi për një marrje është vetëm gjysma e betejës. Në mënyrë që të kryhet operacioni pa vonesë, koduar me emrin "pick-up", djali duhet të bëjë një përshtypje të fortë mbi vajzën. Ka disa mënyra për ta bërë këtë:

  1. Së pari, në këtë rast ju nuk keni nevojë të pastroni në Ponte. Ata ju lejojnë të gjuani një vajzë në kohën më të shkurtër të mundshme. Rrobat në modë nga dizajnuesit e njohur, pajisje të shtrenjta me siguri do të shtojnë popullaritetin tuaj me seksin e drejtë.
  2. Një rol të rëndësishëm në artin e pickup luan transportin tonë. Pajtohem, për të hequr vajzën, pasi mbërriti në klub me biçikletë, është një biznes i papëlqyeshëm. Me të gjitha pikëpamjet tuaja ju duhet të tregoni objektin e heqjes se është një person me shumë ndikim dhe i pasur. Në fund, patjetër do të duhet të sjellësh vajzën në vendin e të ardhmes tënde të varur. dmth në mënyrë që të hiqni atë, ju duhet të mendoni se më parë!

Nëse nuk e keni blerë ende një makinë, kjo nuk është as fatkeqësi! Ju mund t'i sillni miqtë tuaj në këtë biznes, të cilët me siguri do të hyjnë në pozicionin tuaj dhe do t'i huazojnë për një ditë. Nëse për ndonjë arsye nuk keni arritur të merrni një makinë, atëherë do t'ju duhet të aktivizoni të gjithë talentin tuaj artistik dhe të porositni një taksi. Për shembull, ju mund të "varni petë" për një vajzë, duke thënë se ju nuk shkoni në klubet tuaja Bentley sepse keni frikë se dikush nga zilia do ta prishë atë. Në shumë raste ajo rrotullon!


Të ndjehen të lirë për të marrë në pickup tuaj me një shumëllojshmëri të xhinglave elegant Të ndjehen të lirë për të marrë në pickup tuaj me një shumëllojshmëri të xhinglave elegant. Seksi i dobët ngjit pakujdesshëm në këto gjëra të vogla dhe bëhet më e lehtë për t'u larguar. Pas kësaj, duhet të tërheqësh vëmendjen e zonjës që interesohesh. Në rastin e ekspozimit të aftë, është gjysma e juaji!

Shumë njerëz kanë frikë të jenë të parët që flasin me vajzat. Mos u shqetësoni! Shumë zonja nuk kanë mend fillimin e një bisede. Prisni, dhe me siguri do të dalësh me një ose dy vajza, të cilët gjatë bisedës së mëtejshme do të jenë të interesuar. Gjëja kryesore është të gjesh tema interesante për të.

Shumë e rëndësishme në artin e joshjes është të mos harroni të lavdëroni veten. Ju mund të tregoni sa cool keni qenë, ndërsa jeni duke studiuar në një universitet të veçantë. Gjëja kryesore në këtë çështje nuk është të lodhësh, dhe të mos duket gënjeshtar banal. Tjetra, ju duhet të kapni lart atmosferën e misterit, kështu që vajza vetë të bëhet e interesuar në atë që po bëni tani. Mbi këtë bazë, ju mund ta ktheni me shkathtësi procesin e heqjes, kështu që ajo as nuk e ndjen atë.


Mbi këtë bazë, ju mund ta ktheni me shkathtësi procesin e heqjes, kështu që ajo as nuk e ndjen atë

Procesi i fundit i marrjes është gjithashtu shumë i rëndësishëm. Si mund të jetë një demonstrim i pranisë së një sasie më të madhe. Megjithatë, nëse i keni vetëm 20 dollarë në xhepin tuaj, ju mund të krijoni iluzionin e tij. Për shembull, me pamje të qetë mund ta hedhësh një kamerier në çaj 10 dollarë, në çdo mënyrë duke treguar se për ju nuk vlen asgjë.

Vajzat duan, djemtë e pasur dhe në të njëjtën kohë bujarë, kështu që pas kësaj ajo ndoshta dëshiron të dalë në pension me ju. Nëse jo, filloni të njiheni me të vajzën tjetër , pickup art shpërblen më kokëfortë! Hiq vajzë do të jetë shumë më e lehtë bujar njeri i ri.

Takimi në një parti konsiderohet si një nga më të lehtë, sepse fillimisht shumica e vajzave të vetme shkojnë atje për t'u çlodhur, për t'u argëtuar, për të gjetur një kohë të mirë dhe për të takuar dikë. Dhe si një parti e rrallë ka pa një ose dy kokteje, muzikë dhe një duzinë (dhe të paktën) vajza të bukura dhe të vetmuara, çdo artist i marrjes mund të gjejë si sakrificë dhe qëllim për vete.

Por mos mendoni se do të vini në klub ose shtëpi për të dashurin tuaj, dhe brenda një ore do të jeni në gjendje të largoheni prej andej, gati për seks të shpejtë. Çdo gjë nuk është aq e thjeshtë dhe kjo është arsyeja pse ne lejojmë veten të flasim për disa strategji në parti, duke marrë si bazë dy modele - shtëpi dhe partitë e klubit .

Partitë e klubeve janë vendi më i mirë për të, pasi në shumicën dërrmuese të rasteve nuk ju kërkohet të bëni asgjë, përveçse të dukeni mirë dhe të keni para të mjaftueshme për të blerë veten dhe vajzën që dëshironi të pini. Do të jetë gjithashtu e dobishme të jesh në gjendje të kërcej, sepse do të gjykohet vetëm nga të dhënat e jashtme, për shkak të muzikës që vështirë se do të mund të shprehësh veten në rolin e një transmetuesi interesant dhe të mençur.

Për shkak se së pari, kujdesuni që të dukeni mirë dhe vetëm atëherë shkoni në klub. Në fund të fundit, aty do të gjeni më shumë se një garë të ashpër nga artistë dhe tifozë të tjerë seks i shpejtë . Gjegjësisht, është i famshëm për të gjitha partitë e klubit, shpesh duke përfunduar në luftime.

Një herë në klub, para së gjithash ne përzihemi me turmën në bar, bëjmë një koktej (jo domosdoshmërisht alkoolik) dhe studiojmë me kujdes vajzat e mbledhura në klub. Të gjithë ata janë të ndarë në tri kategori:

Gjuetarët;

Impatiens;

Lucky / pafat.

E para janë të gjitha ato vajza në parti që erdhën këtu për argëtim dhe seks. Ata zgjedhin partnerët e tyre, duke i vlerësuar ato për të gjitha parametrat e lartpërmendur: niveli i mirëqenies materiale, atraktiviteti i jashtëm, stili. Duke zgjedhur një djalë, ata mund të vijnë tek ai vetë, ose me ndihmën e duket dhe buzëqesh e bëjnë të qartë se ai mund t'u afrohet atyre. Pas kësaj, ngjarjet zhvillohen më shumë se sa shpejt, shpesh duke vënë 10 valle, 5 toasts dhe 1 seks të shpejtë, vendi për të cilin zgjidhet po aq shpejt - një dhomë për pirjen e duhanit, një tualet ose një oborr të errët pranë klubit.

Por me gjithë disponueshmërinë, keni pak shanse për të hequr një gjahtar të tillë nëse nuk jeni artisti i alfa-ve të mbrëmjes dhe të gjitha vajzat në parti nuk shikojnë vetëm te ju.

Prandaj, pa harruar kohën, ne i prisnim vajzat e prekura që erdhën në klub në kërkim të "dashurisë së lartë". Ata janë duke pritur për princin dhe e tregojnë atë me gjithë pamjen e tyre. Jo, ju mund t'i takoni, dhe madje edhe pas partisë për t'i çuar në shtëpi. Por nuk do të ketë seks, sepse impatiens kërkojnë një periudhë të gjatë të takimit, fjalë të bukura , duke shkuar në kinema, telefonata ... Duke e llogaritur ndjeshmërinë, i prenë ato dhe përqendruar të gjithë vëmendjen tonë tek përfaqësuesit e grupit të tretë, të cilin e quajtëm "me fat / pa fat".

Këto vajza në parti asnjëherë nuk e njohin njëri-tjetrin, por kurrë nuk janë kundër djemve që takojnë. Ejani, buzëqeshni, bëni shaka, pini, ftojnë për të kërcyer, sepse gjëja kryesore që një vajzë e tillë dëshiron deri më tani është të argëtoheni. Por në lidhje me fjalimin e seksit nuk është ende. Dhe duhet ta mbani mend këtë. Natyrisht, një vajzë mund të kalojë mbi të tepërt dhe pastaj ... Por, meqenëse jemi të lidhur me një kamion të lartë, nuk pranojmë mundësinë që ju të përfitoni nga pafuqia e vajzës dhe prandaj nuk diskutoni për këto mundësi.

Ne duhet të veprojmë ndryshe - pas partisë ne ndërmarrim për të shoqëruar vajzën në mënyrë që të argëtohemi për 15 minutat e para dhe pastaj gradualisht të shkojmë në humor të vogël lirik dhe të fillojmë të flasim për butësinë dhe dashurinë. Është romancë që do t'ju lejojë jo vetëm që të lëshoj një vajzë të tillë me një puthje, por gjithashtu t'ju japë mundësinë për të bërë seks me të. E pra, si të krijoni një humor romantik dhe duhet të flisni për dashurinë, ne do të tregojmë në artikujt e ardhshëm të faqes sonë.

Tani konsideroni një tjetër mundësi - në shtëpi .

Partia në shtëpi është e ndryshme nga klubi në atë që ne duhet të tregojmë veten në të gjithë lavdinë e saj, përndryshe vajzat në parti nuk do të paguajnë ndonjë vëmendje për ne. Dhe kjo është e rëndësishme, pasi vetëm me vajzat e ndritshme, interesante dhe "të ndashme" janë gati të angazhohen. Dhe sipas statistikave është për këtë që çdo 3 e tyre të vijnë në partinë në shtëpi.

Për të bërë një përshtypje të mirë, sigurisht, duhet të dukesh mirë, të mbash mirë dhe të kërcej mirë. Por partia në shtëpi ndryshon nga klubi në atë që këtu mendja dhe aftësia për të mbajtur një bisedë të gëzuar janë shumë më të vlefshme dhe kjo është arsyeja pse ne po përqendrohemi në atë.

Përveç kësaj - dhe kjo është e rëndësishme - për të përgatitur një vajzë për seks, ne fillojmë, jo pas një partie, por e drejtë mbi të. Dhe me këtë ne jemi të ndihmuar nga vallëzime të ngadalta dhe vetmi në kuzhinë, në ballkon ose në shkallët, të cilat i përdorim për të krijuar një humor romantik dhe për t'i treguar vajzës dashurinë tonë. Por para kësaj, ne veprojmë në të njëjtën mënyrë si në një klub nate, duke ndarë vajzat në kategori: gjuetarët, impatiens, "fat / pafat".

Vetëm vlen të kujtohet se gjahtari për të dalë në një parti në shtëpi është shumë më e lehtë. Së pari, ju nuk do të keni një konkurrencë të tillë si në një klub dhe, së dyti, një parti në shtëpi nuk kërkon dëshmi për qëndrueshmërinë tuaj financiare nga ju. Në këtë rast, do të jetë një gabim shumë i madh për të joshur një gjuetar me anë të "romancës" dhe "dashurisë" - ata nuk kafshojnë truket e tilla, dhe nëse përpiqeni t'i përdorni ato, gjuetarët do t'ju qeshin me të vërtetë në fytyrë.


Shih gjithashtu:

Thirrjet vajzat kanë gëzuar gjithmonë, dhe do të jetë në kërkesë. Gatishmëria e tyre për t'u dorëzuar në kënaqësitë e një "të rrituri", duke u dhënë veten dhe duke marrë karshi nga ju gjithmonë zgjon diçka primitive në çdo njeri. Dëshironi të përdorni shërbimet e një prostitutë në Moskë? Ju erdhët në adresën e duhur. Interface intuitive e faqes do të sigurojë një mundësi për të vlerësuar zgjedhjen e pasur e atyre që duan të kalojnë mbrëmje nuk është edhe i mërzitshëm.

Rendi i rehatisë së vajzës është i lehtë. Ju e ndaloni zgjedhjen tuaj në shërbimet e ofruara dhe veçanërisht duke ftuar të dhënat e jashtme të një gruaje të zjarrtë. Telefononi, përcaktoni vendin dhe kohën e takimit, listën e shërbimeve që do t'ju ofrojë sot. Më besoni, edhe fantazitë tuaja nuk i kanë nxjerrë gjithmonë ato pamje që një prostitutë është e gatshme të krijojë në realitet.

Është e lehtë për të hequr. Me të, vetëm të ngazëllehet. Është e lehtë të përjetosh ndjesi të reja me të, të përvetësosh një eksperiencë deri tani të pashkelur. Vetëm flisni me të. Ajo nuk do të presë ndonjë gjë të veçantë prej jush, nuk do të kërkojë marrëdhënie dhe detyrime. Ajo gjithashtu, si ju, gëzon kënaqësi trupore, zgjon pamje të gjalla dhe të gjalla në fantazitë e saj. Dhe, pa komplekse, të relaksuar plotësisht, i sjell ata në jetë.

Lavire mund të urdhërohet në arkë. Për një parti bachelor ose personalisht. Ju mund t'i kërkoni asaj të diversifikojë martesën e jetës intime. Ajo mund të vizitojë shtëpinë tuaj të bukur. Ose një rezidencë elegante. Ose një vilë komode. Për të ardhur në zyrë dhe për të larguar atmosferën serioze që keni krijuar atje për vite me rradhë.

Ajo i nënshtrohet të gjithëve. Kur të ftoni në një banjë apo vend tjetër, mos harroni të sqaroni përdorimin e prezervativëve gjatë takimit. Pas një avulli të mirë, trupat tuaj do të dëshirojnë të rriten dhe të bien, të relaksohen dhe të emocionojnë.

Duke shkuar me miqtë në saunë, zgjidhni gratë profesionale të qasshme duke ju shikuar nga faqet personale të faqes sonë. Ata mund të punojnë individualisht ose në çifte. Në gjendje të marrin pjesë në lojëra lezbike dhe të bëjnë kombinime të MZHM dhe ZHMZH. Ju mund të aplikoni, duke dashur ndjenja të reja ose përsëritje të sporteve ekstreme, shërbime të ofruara nga Shemale ose duke marrë pjesë në lojëra sado masoiste.

Pasi keni dalë nga qyteti me një prostitutë, një ose disa, ju mund të merrni lodra seksi me ju ose t'i kërkoni asaj të marrë një arsenal të saj. Ju mund të përjetoni seks me një mësues që është obsesiv nga adoleshenca. Ose "otzharit" stjuardesë e arsimuar dhe tërheqëse. Qëndroni në shtrat me një infermiere infermiere, e cila është një prirje e aftë për të evokuar dëshirat. Si një top kostum, mundësia juaj për të luajtur role-playing games, reincarnating, gëzuar dhe gëzuar, do të sjellë të gjitha frytet e reja të kënaqësisë.

Sluts lirë janë në gjendje të ju çojnë në vend nuk është fantazite më të ndërlikuar, por të ndritshme dhe të pasionuar. Organet e tyre të ngopjes do t'ju japin përvojën e kërkimeve të reja për mundësitë e zgjimit në trup, përvojën e llojeve të reja të kënaqësive për njëri-tjetrin. Nuk është e nevojshme të shpikësh një skenar. Prostitutat, sipas kërkesës suaj, mund të ofrojnë mbrëmjen e saj të bërë, ku trupat do të jenë të lidhura së bashku në çdo mobilje, dysheme, dhe jo vetëm në shtratin e pasionit.

Shërbimet e ngrohësve janë kaq të larmishme me diversitetin e tyre se do të pëlqejnë menynë e shkëlqyer të restoranteve të ndryshme, ju ftojnë për veten e tyre për konsumimin e "enëve" të reja gjatë takimeve private.

Seksi si një aspekt i rëndësishëm i jetës do të jetë i ndezur dhe i pasionuar, i butë dhe i ajrosur, me dhimbje ose masazh erotik pa depërtim. Çdo gjë që ju dëshironi do të jetë në dispozicion në shoqërinë e një geisha simpatik dhe me përvojë të Moskës.

Ne premtojmë se kjo kohë e lirë do të jetë e paharrueshme për ju.

Dëshironi të përdorni shërbimet e një prostitutë në Moskë?